logo iszczecinek.pl

Polecamy Pomnik przyrody rosnący na terenie przedszkola jest niebezpieczny. Będzie wycięty Food Trucki zjadą się do Szczecinka na Festiwal Smaków Budują ścieżki rowerowe. Łącznie przybędzie ich 7 km Oferta pracy dla kierowców kat. C + E Polecamy

Międzynarodowy Dzień Pizzy - do wygrania pyszna włoska pizza dla dwojga od Due Gusti [WIDEO]

09.02.2017 12:07
A A A
Zdjęcie do artykułu Międzynarodowy Dzień Pizzy - do wygrania pyszna włoska pizza dla dwojga od Due Gusti [WIDEO]
fot. Pizza w Due Gusti

Dziś międzynarodowy Dzień Pizzy, dzień przepysznej włoskiej potrawy, którą wszyscy uwielbiamy.  Historia pizzy sięga XVIII wieku i włoskiego Neapolu. Była ona daniem ekonomicznym dla wszystkich i do dzisiaj przez wszystkich jest lubiana. Jest to pełnowartościowe danie, przygotowane na pysznym cienkim cieście z mała ilością składników. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że aby wyczuć pełny smak prawdziwej pizzy nie należy zalewać jej sosami, wystarczy skropić ją prawdziwą oliwą z oliwek.

W związku z dzisiejszym świętem, wraz z Tratorrią Due Gusti organizujemy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie dla dwóch osób na wybraną pizze z menu do restauracji Due Gusti. Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak się nazywa mąka wyrabiana z pszenicy durum, wykorzystywana przy wyrobie pizzy?

Odpowiedzi prosimy udzielać pod postem konkursowym na facebooku. Konkurs trwa do godziny 16:00, a zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich osób ,które udzieliły poprawnej odpowiedzi.

Podpowiedzi na pytanie szukajcie w materiale wideo. Tam również pizzaiolo Kamil Jabłoński z Due Gusti pokaże Wam jak powstaje prawdziwa włoska pizza. 

Odwiedźcie stronę Tratorria Due Gusti

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka