logo iszczecinek.pl

Polecamy KLER - marketingowy majstersztyk Wybory samorządowe 2018: Jak oddać głos? [wideo] Wyjechał busem pod Audi "Gaudeamus Igitur" w Krono Design Center Trwa cisza wyborcza. Komentarze na portalu iszczecinek.pl wyłączone Polecamy

Małgorzata Ostrowska zaśpiewa w Szczecinku

04.01.2018 10:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Małgorzata Ostrowska zaśpiewa w Szczecinku
fot. www.ostrowska.pl/

"Piosenka jest dobra na zimę" to nazwa ogólnopolskiego festiwalu, który od dwudziestu lat odbywa się na ziemi Szczecineckiej. Przez dziewiętnaście lat  ukierunkowany był na tematykę związaną z zimą, czyli kolędy, pastorałki, ale także piosenki luźno związane z tematyką zimową, aby w jubileuszowej dwudziestej edycji odmienić swój  wizerunek. Jak sama nazwa wskazuje zima jak i inne pory roku dobra jest na piosenkę - każdą piosenkę. W związku z tym festiwal „Piosenka jest dobra na zimę” staje się festiwalem piosenki o dowolnej tematyce, charakterze, stylu -wykonanej w dowolnym języku.

Festiwal odbędzie się 26 stycznia 2018 roku, a gwiazdą wieczornego koncertu i jurorem będzie pochodząca ze Szczecinka Małgorzata Ostrowska. Artystka znana jest zarówno jako wokalistka legendarnej grupy Lombard, jak i autorka wielu solowych płyt, pełnych wielkich przebojów. Bilety są do nabycia w kasie kina.

SAPiK

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka