logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Kolejne spotkanie z teatrem Capitol w kinie Wolność! Mamy wejściówkę dla Czytelników!

16.04.2018 19:12
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejne spotkanie z teatrem Capitol w kinie Wolność! Mamy wejściówkę dla Czytelników!
fot. Organizator

„KIEDY KOTA NIE MA…” JOHNIE MORTIMER & BRIAN COOKE

"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.  Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?  - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!  Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Zapraszamy na spektakl 26 kwietnia 2018r. godz. 17:00 i 20:30 do kina Wolność.  Bilety w cenie 85 zł. są już dostępne w kasie kina Wolność: (94) 712 83 01.

OBSADA: Katarzyna SKRZYNECKA, Anna GORNOSTAJ, Jacek LENARTOWICZ,  Piotr ZELT, Zofia ZBOROWSKA, Marta WIERZBICKA

REŻYSERIA: ANDRZEJ ROZHIN

SCENOGRAFIA I KOSTIUMY: JOANNA PIELAT - RUSINKIEWICZ

PRZEKŁAD: KLAUDYNA ROZHIN


Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na spektakl. Trafi ona do osoby, która odpowie na pytanie: Kiedy został założony teatr Capitol? Na odpowiedzi czekamy do środy, do godziny 20:00. Wysyłajcie je na [email protected]. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo.

Wejściówka jest na spektakl, który odbędzie się o godzinie 20:30. Nagrodę funduje Samorządowa Agencja Promocji i Kultury.


Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka