logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Kaskaderzy z grupy Flott Cascaders Team wystąpią w Szczecinku! Mamy wejściówki!

21.08.2018 09:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Kaskaderzy z grupy Flott Cascaders Team wystąpią w Szczecinku! Mamy wejściówki!
fot. Organizator

Flott Cascaders Team zaprasza na niezwykłe widowisko kaskaderskie, które już wkrótce zawita do Szczecinka. Flott Cascaders Team to zespół, który ma 15 lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy. Grupa została założona przez byłych zawodników sportów motorowych (motocross, wyścigi samochodowe, wyścigi torowe), posiadaczy rekordów świata w skokach odległościowych motocyklami i samochodami, zapisanych w księdze Guinessa. Flott Cascaders Team pod wodzą Alfreda Smida brał udział w produkcji trzeciej części kultowego już filmu „Taxi” oraz przygotowywał sceny mobilne agenta 007, czyli Jamesa Bonda w filmach „Casino Royale” oraz „Quantum of Solace”. Grupa wielokrotnie już odwiedzała Polskę, począwszy od 1993 roku. Półtoragodzinne show pod hasłem „Stunt Show Speedway” to połączenie American Speedway, freestylu motocrossowego oraz na quadach, driftu i autocrossu.

-Prezentując nasze widowisko pragniemy, aby nasz widz wracając do domu był maksymalnie zadowolony, dlatego tak ważna jest choreografia, muzyka i efekty świetlne i pirotechniczne. Ogień i dym to specjalny dział naszego show. Wszystko uzupełnia ogromny ryk silników, eksplozje i perfekcyjna praca naszych kierowców , ekipy technicznej - po prostu całego zespołu –mówią kaskaderzy.

Widowisko odbędzie się już w najbliższy czwartek (23.08) na Stadionie Miejskim w Szczecinku (ul. Marszałka Piłsudskiego 1) o godzinie 18:00.

Bilety w cenie: 40 zł dorośli, 30 zł młodzież do lat 18, studenci i emeryci oraz 20 zł dzieci do 12 roku życia do nabycia w kasie przy wejściu. Kasa czynna od godz. 18 w dniu 23.08.2018r


Dla naszych czytelników i facebookowych fanów mamy 5 wejściówek. Trafią one do autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie: co podoba Ci się najbardziej w pokazach kaskaderskich? Odpowiedzi piszcie w komentarzach pod postem na facebooku. Na odpowiedzi czekamy do środy (22.08), do godziny 22:00. Wtedy też (w komentarzach) podamy zwycięzców.


Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!

Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka