logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Już dziś majówka pod Zamkiem

05.05.2018 07:52
A A A
Zdjęcie do artykułu Już dziś majówka pod Zamkiem
fot. Organizator

Już dziś majówka pod Zamkiem. Z tej okazji organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla całej rodziny!

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 od oficjalnego OTWARCIA SEZONU WODNIACKIEGO, na które niecierpliwie czekają chyba wszyscy szczecineccy miłośnicy sportów wodnych! Kolejnym punktem jest OTWARCIE POMOSTU przy Centrum Konferencyjne ZAMEK. Nie może zabraknąć również atrakcji dla najmłodszych, oprócz licznych stoisk ze słodkościami dla dużych i małych organizatorzy przygotowują dziecięcy park rozrywki oraz kącik gier komputerowych.

W ciągu dnia na wodzie oraz na lądzie odbywać się będą liczne pokazy ratownictwa wodnego, będzie można dowiedzieć się jak należy się zachowywać na wodzie oraz w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Dodatkową atrakcją na pewno będzie też możliwość nieodpłatnego korzystania z wyciąg do nart wodnych - Wake Park Szczecinek oraz wypożyczalni sprzętu wodnego, a także rejsy odrestaurowanymi taksówkami wodnymi! Darmowe rejsy po jeziorze Trzesiecko tego dnia proponuje mieszkańcom również nasz lokalny statek spacerowy - Księżna Jadwiga!

Zwieńczeniem imprezy będzie niezwykły koncert gwiazdy muzyki bluesowej - Lubos Andrst Blues Band!

SAPiK , OSIR Szczecinek, Centrum Edukacji Ekologocznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku oraz Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna zapraszają w sobotę, 5 maja, o godzinie 12:00 na teren rekreacyjny przy CK Zamek!

Zobacz nadchodzące wydarzenia w Szczecinku - www.iszczecinek.pl/wydarzenia

O godzinie 18:00 na terenie rekreacyjnym przed Centrum Konferencyjnym ZAMEK będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczne. Szczecinecka publiczność będzie miała okazję wysłuchać niezwyklego koncertu czeskiego kapeli Luboš Andršt Blues Band.

To bluesowa kapela, jedna z najlepszych w Europie. Lubos to czeski kompozytor i gitarzysta, czerpiący inspiracje z bluesa i jazzu. Obecnie występuje z BLUES BAND, LUBOS ANDRST GROUP JAZZ QUARTET, a także z Michałem Prokopem w jego Framus Five i Unplugged project.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka