logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Impreza na zakończenie wakacji z TVP za 2 mln zł

02.06.2017 13:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Impreza na zakończenie wakacji z TVP za 2 mln zł
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Informowaliśmy już naszych czytelników, że Polo Tv Hit Festiwal, który cieszył się ogromną popularnością, w tym roku nie zagości w naszym mieście. W zamian czeka nas wydarzenie muzyczne jakiego w Szczecinku jeszcze nie było.

Na zakończenie lata we współpracy z Telewizją Polską, odbędzie się koncert, który częściowo transmitowany będzie na żywo przez Telewizję Polską, a szerokie spektrum muzyczne zaspokoi gusta większości zainteresowanych.

Na scenie zobaczymy prawdziwy muzyczny misz-masz. Od największych gwiazd sceny Disco Polo, poprzez zagraniczne gwiazdy muzyki lat 80’ i 90’. Oto lista wykonawców, którzy najprawdopodobniej pojawią się 1 września na szczecineckiej scenie: Francesco Napoli, Mr.President, Loona, Sonique, Mirami, Alexia, Fun Factory, Stachursky, Czerwone Gitary, Bartek Wrona, Power Play, MIG, Jorrgus, Defis, Łobuzy, After, Party, Classic.

-Będzie to ogromna impreza, niepodobna do żadnego innego eventu, który do tej pory odbywał się w naszym mieście – mówi nam Łukasz Koczan wicedyrektor SAPiKu. -Plusem tego wydarzenia jest także promocja Szczecinka w mediach ogólnopolskich gdyż tak duży koncert będzie miał potężną kampanię reklamową. Mamy nadzieję, że to wydarzenie na stałe wpisze się do naszego kalendarza.

Tak duża impreza wiąże się oczywiście z ogromnymi sumami. Przewidywany koszt koncertu na zakończenie lata to około 2 mln zł. Jednak większość tej sumy pokrywa Telewizja Polska i sponsorzy.

Koncert na zakończenie lata będzie wydarzeniem biletowanym, jednak jak zapewnia wicedyrektor Koczan nie będą to ceny festiwalowe, raczej symboliczne.

Zatem 1 września widzimy się na placu koncertowym na największej imprezie, jaka kiedykolwiek odbyła się w naszym mieście. Kto wie może w przyszłości zastąpi ona festiwal w Opolu.

/ES/

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka