logo iszczecinek.pl

Polecamy W czasie jazdy zapaliło się auto. Kierowca uciekł! Wodna niespodzianka od Mureny Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

Impreza na zakończenie wakacji z TVP odwołana! Umowa zerwana

09.08.2017 13:18
A A A
Zdjęcie do artykułu Impreza na zakończenie wakacji z TVP odwołana! Umowa zerwana
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Festiwal SZCZECINEK END OF THE SUMMER z TVP miał być największą imprezą w dziejach naszego miasta. Organizatorzy przewidywali, że frekwencją przebije nawet festiwal disco polo. Szacowano, że impreza pochłonie nawet 2 mln zł. Niestety, na planach się skończyło. W piątek Telewizja Polska zrezygnowała z organizacji imprezy na zakończenie wakacji w naszym mieście.

Informację tę potwierdza Łukasz Koczan z SAPiK-u. Niestety nikt nie wie jaki jest powód takiego działania ze strony TVP.

Przypomnijmy. Koncert na zakończenie wakacji miał odbyć się przy współpracy z Telewizją Polską. Koncerty częściowo miały być transmitowane na żywo przez TVP, a szerokie spektrum muzyczne miało zaspokoić gusta wszystkich uczestników. Na scenie mieliśmy zobaczyć prawdziwy muzyczny misz-masz. Od największych gwiazd sceny Disco Polo, poprzez zagraniczne gwiazdy muzyki lat 80’ i 90’. Oto lista wykonawców, którzy najprawdopodobniej pojawią się 1 września na szczecineckiej scenie: Francesco Napoli, Mr.President, Loona, Sonique, Mirami, Alexia, Fun Factory, Stachursky, Czerwone Gitary, Bartek Wrona, Power Play, MIG, Jorrgus, Defis, Łobuzy, After, Party, Classic.


REKLAMA


Łukasz Koczan pytany o to czy w zamian za to odbędzie się inna impreza na zakończenie wakacji, odpowiada, że nie ma szans w trzy tygodnie zorganizować żadnego dużego koncertu. W zamian za to planowany jest duży koncert na rozpoczęcie przyszłorocznych wakacji. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka