logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Ekstremalna zjeżdżalnia tak, ale najwcześniej za rok

29.06.2017 23:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Ekstremalna zjeżdżalnia tak, ale najwcześniej za rok
fot. ohiodreams.com

Ekstremalna zjeżdżalnia typu slip n fly nie powstanie w tym roku nad Trzesieckiem. Szanse na to były jeszcze kilka tygodni temu, ale dziś już wiadomo, że najwcześniej taki obiekt może powstać w Szczecinku w najbliższym roku.

-Przedmiotem dalszych prac koncepcyjnych będzie teren po byłej „Fali” –mówi wiceburmistrz Daniel Rak w wywiadzie dla TV Zachód. –Na pewno to urządzenie nie powstanie w tym roku. Chcemy się do tego dobrze przygotować. (…) Po przeanalizowaniu projektu i wizualizacji, po rozmowach z producentem, być może uda się w przyszłorocznym budżecie zabezpieczyć środki i przystąpić do realizacji.  

Przypomnijmy, że budowa ekstremalnej zjeżdżali wiąże się także z odpowiednim przygotowaniem terenu wokół niej. Mowa tu między innymi o miejscu dla widowni, parkingach i drogach dojazdowych. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka