logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Dzień Rodzica na wesoło

29.06.2017 23:34
A A A
Zdjęcie do artykułu Dzień Rodzica na wesoło
fot. Marzena Mazanowska

Dzień Rodzica to już tradycja w Świetlicy Koniczynka. Tym razem zamiast przedstawienia była wspólna zabawa. Dzieci, opiekunowie i rodzice spotkali się podczas pikniku na Osiedlu Sójcze Wzgórze.

Prowadzące „Koniczynkę” Stowarzyszenie Sportowe Pomagamy Dzieciom stawia   na wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Poza nauką i opieką duży nacisk jest położony na zajęcia sportowe i rekreacyjne. Podczas Dnia Rodzica do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu dzieci zaprosiły swoich opiekunów. Było mnóstwo śmiechu i radości, a sukces w każdej konkurencji gwarantowała współpraca duetu dziecko – rodzic. Na zakończenie zabawy wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a rodzice upominki z okazji Dnia Mamy i Taty. Po wysiłku fizycznym był czas na pieczone kiełbaski i słodkie co nieco.

Tegoroczny Dzień Rodzica pokazał, że to, co najsłodsi mogą zrobić razem ze swoimi opiekunami daje mnóstwo frajdy i satysfakcji wszystkim.  Uczestnicy zgodnie powtarzali, że takie spotkanie trzeba koniecznie powtórzyć.

Marzena Mazanowska

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka