logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Dzień Dziecka z SAPiK-iem i OSiR-em!

01.06.2018 09:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Dzień Dziecka z SAPiK-iem i OSiR-em!
fot. Organizator

Już 2 czerwca (sobota) Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia tego pięknego święta na terenie OSiR-u. Sprawimy, że każde dziecko na długo zapamięta ten niezwykły dzień i będzie to nie lada frajda dla całej rodziny.

Od godziny 12.00 będzie dostępny mega park urządzeń dmuchanych, który zawsze jest mocno oblegany i stanowi obowiązkowy punkt dziecięcych zabaw. Imprezę uświetni pokaz i warsztaty żonglerki, festiwal baniek mydlanych i festiwal koloru. Dla milusińskich przygotujemy gry Playstation oraz paintball laserowy. Do zabawy zachęcać będą szczudlarze. Oczywiście nie zabraknie stoiska malowania buziek, zaplatania kolorowych warkoczyków, tatuażu oraz mega klocków. Szczecinecka Grupa Motocyklowa zaprezentuje i udostępni swoje jednoślady do emocjonujących przejażdżek. Każdy też będzie mógł otrzymać pamiątkowe zdjęcie z fotobudki. Dodatkowo dla przybyłych będą przygotowane liczne stoiska tematyczne oraz punkty gastronomii gdzie będzie można nabyć zarówno tęczową watę cukrową oraz pyszne lody i sorbety.

Te oraz inne atrakcje, gwarantujące moc miłych i niezapomnianych wrażeń, już w pierwszy czerwcowy weekend. Nie może Was tam zabraknąć!

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka