logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyciąg na Górce Rynkowej coraz bliżej [WIDEO] W ciężarówce urwało się koło. Wpadło na chodnik i staranowało metalowy płot Psy przeszukały Zakład Karny w Szczecinku. Szukały narkotyków Pawłowicz - szczecinecki Misiewicz! Tak nazywa go poseł Lubczyk - polityczne przepychanki w nowej Gazecie Szczecineckiej Polecamy

Dj TheNee wita z nowym cyklem swoich setów [MUZYKA]

08.04.2017 18:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Dj TheNee wita z nowym cyklem swoich setów [MUZYKA]
fot. archiwum

Dj TheNee wita z nowym cyklem swoich setów. "My soul belongs to music", czyli "moja dusza należy do muzyki". Co sobotę będzie Was nastrajał przed weekendowymi szaleństwami. Dużo dynamicznych i parkietowych kawałków. Starannie wyselekcjonowane najlepsze utwory, które wydawane są w najlepszych wytwórniach świata.

Dziś 8 kwietnia 2017 roku pierwsza odsłona nowego cyklu. W setach Dj TheNee nie może zabraknąć dużej ilości wakacyjnych dźwięków oraz sporej dawki świeżych wokali i płynącego piana. Nacisk będzie przede wszystkim na nowości muzyczne, ale Dj TheNee lubi również wracać do klasyki house music. Więc warto słuchać i być z nami co sobotę, bo nie wiadomo czym zaskoczy was młody Dj ze Szczecinka.

Do słuchania i zabawy zaprasza redakcja iszczecinek.pl oraz Dj TheNee.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka