logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Daria Adamczewska w "The Voice of Poland"

29.08.2018 11:16
A A A
Zdjęcie do artykułu Daria Adamczewska w "The Voice of Poland"
fot. archiwum wokalistki

Daria Adamczewska, 19-letnia mieszkanka z podszczecineckiej miejscowości Spore, wystąpi w 9 edycji programu "The Voice of Poland" emitowanego na antenie TVP2.

Pierwszy odcinek „The Voice of Poland” z udziałem Darii, będziemy mogli zobaczyć w sobotę, 1 września o godz. 20.05. Będzie to premierowy odcinek 9. edycji programu.

W telewizyjnym hicie TVP2 pojawi się nowy skład trenerski. Tym razem najlepszego głosu w Polsce będą szukać: Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski i Michał Szpak.

„The Voice of Poland” to wyjątkowy muzyczny talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami poprzednich edycji byli m.in.: Natalia Nykiel, Krzysztof Iwaneczko, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski, Sarsa, Marta Gałuszewska czy Michał Szczygieł.

Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w Ciemno”, „Bitew”, „Nokautu” oraz „Finału”.

Podczas pierwszego etapu wokaliści powyżej 16. roku życia spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu pozostają niezmienione, podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników!

Na etapie Bitew wokaliści podzieleni na duety stoczą muzyczne starcia, a Trenerzy wybiorą jednego zwycięzcę. Wzorem poprzednich edycji, Trenerzy będą mogli dokonać trzech kradzieży, a emocji dodawać będą tzw. gorące krzesła, na których będą sadzać „skradzionych” uczestników i które będą towarzyszyć również w odcinku Nokaut. Na tym etapie Trenerzy wybiorą czwórkę finalistów, którzy będą walczyć w Finale o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Zwycięzca otrzyma tytuł „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

źródło: iszczecinek.pl / TVP2

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka