logo iszczecinek.pl

Polecamy Park linowy nie powstanie w tym roku Dzieci z przedszkola Miś posadziły drzewka KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Czesław Śpiewa z orkiestrą barokową Arte dei Suonatori w kinie Wolność! Dla czytelników mamy wejściówkę!

01.03.2017 10:35
A A A
Zdjęcie do artykułu Czesław Śpiewa z orkiestrą barokową Arte dei Suonatori w kinie Wolność! Dla czytelników mamy wejściówkę!
fot. archiwum

Rusza trasa koncertowa polsko – duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Tym razem barwny ensemble multiinstrumentalistów Czesława Mozila zagra z polską orkiestrą barokową o międzynarodowej renomie. Arte dei Sunatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, mają na swoim koncie kilkanaście płyt i kilka prestiżowych nagród muzycznych. Koncert Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczyków, ale także nie lada gratka dla prawdziwych melomanów. Na koncercie pojawią się piosenki z najnowszej płyty z tekstami Michała Zabłockiego oraz specjelny set utworów muzyki klasycznej z utworami takich kompozytorów, jak Jan Sebastian Bach, Antonio Vivaldi czy Johann Pachelbel.

Na ten niesamowity koncert zapraszamy już 10 marca do kina Wolność. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina.


Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie warzywo widnieje na okładce najnowszej płyty Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori?

Odpowiedzi wysyłajcie na [email protected] W mailu podajcie nr telefonu do kontaktu. Na odpowiedzi czekamy do środy (1.03) do godziny 20:00. Zwycięzca zostanie powiadomiony telefonicznie.

Fundatorem nagrody jest Samorządowa Agencja Promocji i Kultury.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka