logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Chcesz zobaczyć Materię na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Zagłosuj!

05.06.2017 12:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Chcesz zobaczyć Materię na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Zagłosuj!
fot. Iwona Aleksandrowicz

Szczecinecki zespół Materia wciąż walczy o możliwość wystąpienia na Dużej Scenie Festiwalu Przystanek Woodstock. Mają możliwość wygrać Złotego Bączka, a my możemy im w tym pomóc.

Pierwszy etap głosowania zakończył się 6 marca, a Materia zajęła w nim 1. miejsce z liczbą głosów 3476, automatycznie przechodząc do drugiego etapu. Drugi etap trwał do końca maja, a Materia po raz kolejny wyszła z niego zwycięsko. Aktualnie trwa etap trzeci, finałowy i pomimo tego, że szczecinecki zespół plasuje się na pierwszym miejscu wszystko przecież może się zdarzyć. Nie pozwólmy Materii stracić prowadzenia.

Przypomnijmy, że Złoty Bączek jest mosiężną nagrodą przyznawaną jako wyraz uznania publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Przystanku Woodstock.  Złoty Bączek wręczany jest na scenie Przystanku Woodstock. Dla artysty jest to szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie festiwalu.

Pamiętajmy, że wszyscy możemy sprawić, żeby Materia pozostała na pierwszym miejscu, wszystkich którzy jeszcze nie oddali swojego głosu w trzecim etapie zapraszamy do głosowania. Chcecie zobaczyć Materię na Dużej Scenie, wystarczy tylko wejść na stronę www.materianawoodstock.pl i oddać głos.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka