logo iszczecinek.pl

Polecamy „Świat jest piękny” - na żywo ze Szczecinka już w sobotę Policjant po służbie zaatakowany przez grupę mężczyzn, którym zwrócił uwagę Święto Policji. Poseł na uroczystości nie mógł złożyć życzeń, składa je za pośrednictwem mediów Polecamy

Będą zbierać na przyczepę campingową dla bezdomnego kolegi

11.03.2017 09:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Będą zbierać na przyczepę campingową dla bezdomnego kolegi
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia część Destruction Derby - Wyścig Złomów. Tym razem impreza odbędzie się pod nazwą „Kryptonim Zbychu”.

-Formalnie wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale podczas Destruction Derby- Wyścig Złomów Vol.3, Misja "Kryptonim Zbychu" odbywała się będzie zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na zakup przyczepy campingowej dla naszego wieloletniego przyjaciela Zbyszka, który niestety jest bezdomny – mówi Maciej Wiórek z SCSClub Szczecinek. -Zbyszek od kilkunastu lat jest osobą bezdomną i nigdy tego nie ukrywał ani się nad tym nie użalał. Niemniej jednak od jakiegoś czasu zamieszkuje w ciężkich warunkach, dlatego postanowiliśmy mu pomóc. Liczymy, że wesprzecie nas w tym szczytnym celu.

Miło nam poinformować, że w wyścigu udział weźmie także ekipa iszczecinek.pl. Relacje na żywo z przebiegu zawodów będziecie mogli śledzić na naszym facebooku.

ZAPRASZAMY!

 DATA 12.03.2017 godz. 10:15

 MIEJSCE  teren firmy Green Grass 122 kilometr (na słupku) ze Szczecinka w kierunku Piły. Pole przy trasie nr 11 (0 6km od Szczecinka)

 WIĘCEJ INFO  www.facebook.com/scsclubszczecinek

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka

+
Reklama