logo iszczecinek.pl

Polecamy Uciekali oplem przed policją. Kierowca zostawił pasażerów i zbiegł Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk zwycięzcami Grand Prix Szczecinka 2018 Kłęby czarnego dymu nad miastem. Na terenie działek płonęły opony i altanka [WIDEO] Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Będą zbierać na przyczepę campingową dla bezdomnego kolegi

11.03.2017 09:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Będą zbierać na przyczepę campingową dla bezdomnego kolegi
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia część Destruction Derby - Wyścig Złomów. Tym razem impreza odbędzie się pod nazwą „Kryptonim Zbychu”.

-Formalnie wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale podczas Destruction Derby- Wyścig Złomów Vol.3, Misja "Kryptonim Zbychu" odbywała się będzie zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na zakup przyczepy campingowej dla naszego wieloletniego przyjaciela Zbyszka, który niestety jest bezdomny – mówi Maciej Wiórek z SCSClub Szczecinek. -Zbyszek od kilkunastu lat jest osobą bezdomną i nigdy tego nie ukrywał ani się nad tym nie użalał. Niemniej jednak od jakiegoś czasu zamieszkuje w ciężkich warunkach, dlatego postanowiliśmy mu pomóc. Liczymy, że wesprzecie nas w tym szczytnym celu.

Miło nam poinformować, że w wyścigu udział weźmie także ekipa iszczecinek.pl. Relacje na żywo z przebiegu zawodów będziecie mogli śledzić na naszym facebooku.

ZAPRASZAMY!

 DATA 12.03.2017 godz. 10:15

 MIEJSCE  teren firmy Green Grass 122 kilometr (na słupku) ze Szczecinka w kierunku Piły. Pole przy trasie nr 11 (0 6km od Szczecinka)

 WIĘCEJ INFO  www.facebook.com/scsclubszczecinek

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka