logo iszczecinek.pl

Polecamy „Świat jest piękny” - na żywo ze Szczecinka już w sobotę Policjant po służbie zaatakowany przez grupę mężczyzn, którym zwrócił uwagę Święto Policji. Poseł na uroczystości nie mógł złożyć życzeń, składa je za pośrednictwem mediów Polecamy

Babciu dlaczego masz takie wielkie uszy? Odpowiedz na pytanie konkursowe i idź z dzieckiem na "Czerwonego Kapturka"

16.02.2017 08:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Babciu dlaczego masz takie wielkie uszy? Odpowiedz na pytanie konkursowe i idź z dzieckiem na "Czerwonego Kapturka"
fot. Organizator

25 lutego w Kinie Wolność obejrzeć będzie można przedstawienie "Czerwony Kapturek". Spektakl zostanie wystawiony przez aktorów Teatru Baj Pomorski z Torunia!

„Wszyscy znają bajkę o "Czerwonym Kapturku", lecz czy wszyscy chcą i lubią ją opowiadać? A gdyby tak jeszcze dać szansę, aby samo bohaterowie opowiedzieli o swoim losie? Jaki mają stosunek do zdarzeń toczących się w opowieści. Bo czy to przyjemnie jest, na przykład, zostać połkniętym przez wilka i siedzieć długo w jego brzuchu, gdzie ciemno i brak telewizora? I czy gajowy na pewno przyjdzie na czas?” - tak na swojej stronie internetowej spektakl opisują artyści.

Jeśli chcecie się przekonać jak będzie naprawdę mamy dla Was konkurs w którym do wygrania jest podwójna wejściówka na ten spektakl. Rodzic może wybrać się ze swoją pociechą, możecie wysłać na spektakl dwójkę waszych dzieci.

Wystarczy tylko odpowiedz na pytanie konkursowe: Babciu dlaczego masz takie wielkie uszy?

 

Odpowiedzi prosimy umieszczać pod postem konkursowym na facebooku do 24 lutego do godziny 12:00. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka

+
Reklama