logo iszczecinek.pl

Polecamy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni z akcentem szczecineckim Koty wyrzucone na śmietnik, podrzucanie śmieci i pomoc rannym Czytelnik: Czas najwyższy, aby Małpi Gaj przerobić na cywilizowane miejsce rekreacji Pomorski Ośrodek Maszynowy „POM-EKO” zatrudni Polecamy

Babciu dlaczego masz takie wielkie uszy? Odpowiedz na pytanie konkursowe i idź z dzieckiem na "Czerwonego Kapturka"

16.02.2017 08:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Babciu dlaczego masz takie wielkie uszy? Odpowiedz na pytanie konkursowe i idź z dzieckiem na "Czerwonego Kapturka"
fot. Organizator

25 lutego w Kinie Wolność obejrzeć będzie można przedstawienie "Czerwony Kapturek". Spektakl zostanie wystawiony przez aktorów Teatru Baj Pomorski z Torunia!

„Wszyscy znają bajkę o "Czerwonym Kapturku", lecz czy wszyscy chcą i lubią ją opowiadać? A gdyby tak jeszcze dać szansę, aby samo bohaterowie opowiedzieli o swoim losie? Jaki mają stosunek do zdarzeń toczących się w opowieści. Bo czy to przyjemnie jest, na przykład, zostać połkniętym przez wilka i siedzieć długo w jego brzuchu, gdzie ciemno i brak telewizora? I czy gajowy na pewno przyjdzie na czas?” - tak na swojej stronie internetowej spektakl opisują artyści.

Jeśli chcecie się przekonać jak będzie naprawdę mamy dla Was konkurs w którym do wygrania jest podwójna wejściówka na ten spektakl. Rodzic może wybrać się ze swoją pociechą, możecie wysłać na spektakl dwójkę waszych dzieci.

Wystarczy tylko odpowiedz na pytanie konkursowe: Babciu dlaczego masz takie wielkie uszy?

 

Odpowiedzi prosimy umieszczać pod postem konkursowym na facebooku do 24 lutego do godziny 12:00. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka

+ https://www.facebook.com/zpowietrza/ Reklama