logo iszczecinek.pl

Polecamy Darmowa komunikacja miejska od września 2019! Koniec ruchu wahadłowego na Szczecińskiej? Lodowisko może już na weekend Antoni Borys powołany do kadry Polski TIR zjechał z drogi i zaorał pole Polecamy

2 września MATERIAFEST 6!

11.08.2017 19:35
A A A
Zdjęcie do artykułu 2 września MATERIAFEST 6!
fot. Organizator

Po zaciętej walce o Złotego Bączka Przystanku Woodstock 2017 Materia zagrała świetny koncert na Dużej Scenie festiwalu, na którego deskach gościły największe gwiazdy światowej muzyki. Jeszcze nie zdążyły opaść emocje, a czeka ich kolejne wyzwanie.

2. września na Placu Koncertowym w Szczecinku odbędzie się już 6. edycja eventu metalowego zainicjowanego przez „materialistów”. Dzięki wsparciu Miasta Szczecinek tegoroczna odsłona będzie zasługiwała na miano jednej z największych imprez metalowych w kraju. Głównym tego powodem jest świetny line- up zawierający polskie zespoły o światowej sławie, takie jak: BEHEMOTH, Riverside oraz Illusion. Dwa pierwsze znajdują się na podium listy31 najlepszych rockowych zespołów z Polski przygotowanej przez amerykański portal Ultimate Guitar. W Szczecinku oczywiście zagrają gospodarze – MATERIA oraz ich goście: Retrospective, Spatial, KORONAL oraz holenderska grupa Shinigami.

30 sierpnia w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca festiwalu z Adamem Nergalem Darskim oraz zespołem Riverside, podczas której pojawią się reprezentanci największych i najbardziej wpływowych mediów w Polsce.

Bilety na festiwal Materiafest dostępne są w sieci salonów Empik, na stronach: www.kupbilecik.pl , www.ebilet.pl , www.ticketpro.pl oraz w kasie kina Wolność i Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku.

Maja Wysoczańska

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka