logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

1000 sposobów na wakacyjną nudę... wakacyjna zadyma

07.07.2017 09:15
A A A
Zdjęcie do artykułu 1000 sposobów na wakacyjną nudę... wakacyjna zadyma
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Fundusz Tratwa Szczecinek zaprasza mieszkańców Szczecinka dzieci i młodzież  na  Wakacyjną Zadymę, która rozpocznie się w najbliższą sobotę piknikiem, w godzinach 10.00 - 14.00 przy Strefie Aktywnego Wypoczynku, przy ul. Kopernika w Szczecinku. Piknik to liczne warsztaty, w tym warsztaty kulinarne, drukarskie, sportowe, pokazy grup artystycznych i ratowniczych, jak również liczne konkursy z nagrodami. Uczestnicy spotkania będą mieć zapewniony poczęstunek przy grillu.

Ponadto odbędzie się cykl działań animacyjnych dla dzieci i młodzieży, realizowany w każdy wtorek lipca i sierpnia. Wakacyjne spotkania będą miały również  warsztatami z rękodzieła, spotkań rozwijających umiejętności i zainteresowania oraz spotkań z ciekawymi, inspirującymi ludźmi. Przeprowadzone będą także podwórkowe gry i zabawy, spotkania z przedstawicielami służb miejskich dot. bezpieczeństwa podczas wakacji, rajdy rowerowe itp.

Zajęcia przeprowadzą doświadczeni animatorzy przygotowani do pracy i animowania grup dzieci i młodzieży, pracownicy Stowarzyszenia Fundusz Tratwa Szczecinek oraz zaproszone do współpracy służby i instytucje.

Wakacyjną Zadymę zakończy spotkanie, we wrześniu rejsem statkiem po jeziorze oraz ogniskiem integracyjnym na Mysiej Wyspie. Osoby, które skorzystają z naszej oferty na pewno nie będą się nudzić.

W organizację wakacyjnych zajęć zaangażowani będą wolontariusze Młodzieżowej Akademii Aktywności oraz lokalne instytucje, organizacje i grupy: Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Stowarzyszenie Ochotnicza Grupa Ratownicza TADMED Szczecinek .

Projekt finansowany jest ze środków programu „Społecznik” oraz z budżetu Miasta Szczecinek.

Fundusz Tratwa Szczecinek

  

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Rozrywka