logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Znana z seriali "Ranczo" i "Miodowe Lata" aktorka i wokalistka, dała koncert

15.11.2018 09:39
A A A
Zdjęcie do artykułu Znana z seriali "Ranczo" i "Miodowe Lata" aktorka i wokalistka, dała koncert

14.11.2018 roku z inicjatywy dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz  aula w BKO rozbrzmiewała piosenkami z dobrym tekstem w wykonaniu pani Katarzyny Żak. 

Recital  przyciągnął rzeszę spragnionych kultury wysokiej mieszkańców Bornego Sulinowa. Znana wszystkim licznie przybyłym gościom artystka, kojarzona głównie z niebanalną rolą Solejukowej w serialu „Ranczo”, podbiła serca borneńskiej publiczności empatią, swadą swych opowieści i pięknym wokalem. Nie wiedzieć kiedy, czas spotkania dobiegł końca, ale wyrozumiałość artystki w odpowiedzi na niekończące się brawa publiczności, pozwoliła jeszcze przez chwilę cieszyć się brzmieniem wspaniałych piosenek na bis.

W fantastycznej, pełnej zadowolenia atmosferze oddaliśmy się dedykacjom, podziękowaniom, gratulacjom i wspólnemu fotografowaniu. Pani Kasia serdecznie pożegnana przez widzów udała się w dalszą podróż, jadąc na spotkanie z kolejnymi spragnionymi jej obecności fanami.

Dziękujemy za wspaniałą wizytę, jesteśmy oczarowani i liczymy w późniejszym czasie na powtórkę.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka i jeszcze więcej!” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2018 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie.

Iwona Gajewska-Tranbowicz
Dyrektor MBP
w Bornem Sulinowie

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region