logo iszczecinek.pl

Polecamy Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Policyjny pościg za hondą. Co kierowca miał na sumieniu? Światowy Dzień Zespołu Downa przed szczecineckim ratuszem Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Za nami dwa dni policyjnej akcji „Znicz 2018”

02.11.2018 18:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Za nami dwa dni policyjnej akcji „Znicz 2018”
fot. iszczecinek.pl

Od środy na terenie naszego województwa trwa akcja Znicz 2018, która zakończy się w niedzielę. Wiele osób dzisiaj także odwiedzi groby najbliższych. Dlatego też w okolicach cmentarzy zaobserwować będzie można policyjne patrole. Funkcjonariusze wspierani przez przedstawicieli innych służb dbają o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby na cmentarzach i w ich pobliżu.

Akcja znicz zakończy się w niedzielę dlatego też policjanci apelują cały czas o rozwagę i ostrożność na drogach. W prowadzonych działaniach funkcjonariusze sprawdzają, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolują stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach.

Na trasach obecne są także radiowozy nieoznakowane wyposażone w wideorejestratory.

Obecnie ruch kołowy na terenie Szczecina odbywa się płynnie, nie ma większych utrudnień . W newralgicznych miejscach przy cmentarzach funkcjonariusze ręcznie kierują ruchem.

Od środy do dziś do godzin porannych w województwie zachodniopomorskim odnotowano 6 wypadków drogowych, w których 7 osób zostało rannych , nikt nie zginął. Wypadki te miały miejsce 31 października, wczoraj natomiast nie odnotowano żadnego wypadku. Na drogach województwa zachodniopomorskiego było bezpiecznie.

Od środy do dzisiejszego poranka policjanci z zachodniopomorskiego garnizonu zatrzymali 26 nietrzeźwych kierujących.

podkom. Anna Gembala

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region