logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Z drogi w Śmiadowie znika zabytkowa kostka. Duże utrudnienia na DK-20

09.05.2018 09:35
A A A
Zdjęcie do artykułu Z drogi w Śmiadowie znika zabytkowa kostka. Duże utrudnienia na DK-20
fot. iszczecinek.pl

Z drogi krajowej nr 20 w miejscowości Śmiadowo zniknie kilkudziesięcioletnia wysłużona kostka brukowa. Kostka zostanie wymieniona na nawierzchnię asfaltową. Przy okazji przebudowy ulicy, w wiosce wykonana zostanie kanalizacja deszczowa i chodniki. Inwestycja obejmie przebudowę drogi na odcinku 1,28 km. Prace właśnie się rozpoczęły.

W związku z przebudową drogi od dziś (9 maja) do końca listopada br. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Ruch pojazdów do 3,5t będzie całodobowo sterowany sygnalizacją świetlną, a pojazdy powyżej 3,5t będą skierowane na objazd przez m. Łubowo, m. Borne Sulinowo i m. Krągi. Nie będzie możliwości przejazdu pojazdów ciężkich przez m. Śmiadowo.

Od strony Stargardu pojazdy >3,5t będą mogły dojechać tylko do m. Silnowo. Z m. Silnowo w kierunku m. Szczecinek dojazd będzie możliwy tylko przez m. Łubowo.

W celu uniknięcia niedogodności związanych z przebudową drogi, drogowcy zalecają korzystanie z objazdu także dla kierujących autami osobowymi. Poniżej plan orientacyjny objazdu budowy.

 

Kierowcy jadący osobówkami mogą ominąć roboty drogowe kierując się na Łączno – Ciemino – Jeleń. Zaznaczamy, że jest to droga wąska i w złym stanie technicznym.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region