logo iszczecinek.pl

Polecamy Kandydat na burmistrza popełnia wykroczenia? Straż miejska dzwoni, kandydat odwiedza strażników Dzień Nauczyciela - Powiatowe obchody w I LO im. Księżnej Elżbiety Zanieczyszczenie powietrza w Szczecinku. Reakcja Terry [WIDEO] Wywalił śmieci do rowu. Policja szybko go znalazła Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

Wyremontują drogę w Radaczu

07.08.2018 09:01
A A A
Zdjęcie do artykułu Wyremontują drogę w Radaczu
fot. Google Maps

Jeszcze w tym roku kompleksowo przebudowana zostanie droga w Radaczu, łącząca tę miejscowość z drogą wojewódzką nr 172 i drogą powiatową nr 1283Z.

Zadanie dofinansuje kwotą 847.861,00 zł Wojewoda Zachodniopomorski w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej. Całość inwestycji szacuje się na blisko 1,5 mln zł.

Jak można przeczytać w projekcie, realizacja inwestycji poprawi dostęp lokalnej społeczności do centrum gospodarczego i społeczno-kulturalnego, jakim jest powiatowe miasto Szczecinek oraz do innych ośrodków życia społeczno-gospodarczego o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przyczyni się także do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region