logo iszczecinek.pl

Polecamy Nie będzie już Banku Zachodniego WBK. Zmienia nazwę Kaskaderzy z grupy Flott Cascaders Team wystąpią w Szczecinku! Mamy wejściówki! Krzysztof Berezowski w odpowiedzi na pismo SLD [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Wyremontują drogę w Radaczu

07.08.2018 09:01
A A A
Zdjęcie do artykułu Wyremontują drogę w Radaczu
fot. Google Maps

Jeszcze w tym roku kompleksowo przebudowana zostanie droga w Radaczu, łącząca tę miejscowość z drogą wojewódzką nr 172 i drogą powiatową nr 1283Z.

Zadanie dofinansuje kwotą 847.861,00 zł Wojewoda Zachodniopomorski w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej. Całość inwestycji szacuje się na blisko 1,5 mln zł.

Jak można przeczytać w projekcie, realizacja inwestycji poprawi dostęp lokalnej społeczności do centrum gospodarczego i społeczno-kulturalnego, jakim jest powiatowe miasto Szczecinek oraz do innych ośrodków życia społeczno-gospodarczego o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przyczyni się także do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region