logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci z przedszkola Miś posadziły drzewka KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście Dwie młode osoby ranne w wypadku motocykla [WIDEO] Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Wypadek w gminie Barwice. Samochód potrącił kobietę z wózkiem

13.03.2017 13:36
A A A
Zdjęcie do artykułu Wypadek w gminie Barwice. Samochód potrącił kobietę z wózkiem
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na wąskiej drodze niedaleko miejscowości Górki (gm. Barwice). Samochód potrącił kobietę prowadzącą wózek.

Jak informuje Anna Matys ze szczecineckiej policji, poszkodowani - kobieta oraz 3-miesięczne dziecko, które było w wózku – zostali odwiezieni do szpitali w Szczecinku i Koszalinie.

Policja ustala jak doszło do tego wypadku. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierowca odjechał z miejsca wypadku. Wcześniej z samochodu wysiadło dwóch pasażerów.

Młoda kobieta doznała poważnych obrażeń ciała, ma pękniętą miednicę. Dziecko na szczęście nie odniosło poważnych obrażeń. Jest w koszalińskim szpitalu na obserwacji.

  AKTUALIZACJA godz. 20:30  

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podróżowali pojazdem biorącym udział w zdarzeniu. Z uwagi na fakt, że zatrzymani są pod wpływem alkoholu dopiero we wtorek będą przesłuchani – informuje Anna Matys, rzeczniczka prasowa KPP Szczecinek.

 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region