logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Wstrząsający film ukazujący długotrwałe zabijanie świń młotkiem [UWAGA BARDZO DRASTYCZNY FILM]

23.04.2018 14:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Wstrząsający film ukazujący długotrwałe zabijanie świń młotkiem [UWAGA BARDZO DRASTYCZNY FILM]
fot. OTOZ Animals

Przerażające krzyki, krew, dźwięk uderzającego o czaszkę wielokrotnie młotka. Wszystko dokładnie pokazane na przesłanym do Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals materiale filmowym. Inspektorzy OTOZ Animals 18 kwietnia otrzymali telefon od byłego pracownika przedsiębiorstwa produkcji zwierzęcej znajdującego się na terenie gminy Barwice.

-Szok i niedowierzanie nieustannie towarzyszą nam po obejrzeniu tego drastycznego nagrania. Takiego okrucieństwa wobec zwierząt przedstawiciele OTOZ Animals dawno nie widzieli (budzą się skojarzenia z głośnej interwencji w ubojni w Żelistrzewie, gdzie źle ogłuszona świnia była żywcem wrzucona do oparzalnika). Na trwającym pół godziny filmie widać jak mężczyźni katują zwierzęta. Bezwzględny, okrutny mord według kilku świadków zaczął się dwa miesiące temu i trwa do tej pory –napisali działacze OTOZ Animals na swoich stronach.

Na filmie widać dogorywające we własnej krwi, zwierzęta. Pracownicy twierdzą, że ich powolne umieranie potrafiło trwać nawet godzinę!

Jak poinformowano nas w rozmowie telefonicznej, OTOZ Animals złożyło już zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa i zamierza przystąpić do sprawy karnej w charakterze strony.

OTOZ Animals przypomina jednocześnie, że stosowanie młotków jako narzędzi do uboju jest kategorycznie zabronione, niezgodne z przepisami polskiego prawa, a przede wszystkim jest to wyjątkowo okrutne i barbarzyńskie. .

-Czekamy na nowelizację Ustawy o ochronie zwierząt, w której jest zapis dotyczący monitoringu w rzeźniach –zaznaczają działacze OTOZ Animals.

źródło: OTOZ Animals

Uwaga! Film zawiera drastyczne zdjęcia i dźwięki

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region