logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Wakacje bez prawka. 109km/h przez teren zabudowany

19.06.2018 10:05
A A A
Zdjęcie do artykułu Wakacje bez prawka. 109km/h przez teren zabudowany
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Szczecineccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kolejną osobę, która nie dostosowała prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym.

W niedzielę policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego szczecineckiej jednostki w miejscowości Przybrda zatrzymali do kontroli drogowej 53–letniego kierującego pojazdem osobowym marki Mercedes. Mężczyzna najwyraźniej zapomniał o obowiązujących przepisach, ponieważ przeprowadzony przez mundurowych pomiar wskazał przekroczenie przez kierującego dozwolonej pięćdziesiątki o 59 km/h. Gdynianin za swoje postępowanie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Zgodnie z przepisami stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci przypominają, że jeśli kierujący mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić auto bez uprawnień, okres ten wydłuży się do sześciu miesięcy. Kolejne spotkania z mundurowymi mogą skończyć się dla opornego kierującego utratą uprawnień i ponownym przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy.

KPP Szczecinek


Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuje nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na [email protected] lub przy użyciu messengera


 

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region