logo iszczecinek.pl

Polecamy Uciekali oplem przed policją. Kierowca zostawił pasażerów i zbiegł Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk zwycięzcami Grand Prix Szczecinka 2018 Kłęby czarnego dymu nad miastem. Na terenie działek płonęły opony i altanka [WIDEO] Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

W Grzmiącej spotkali się miłośnicy marki Renault [WIDEO, FOTO]

08.03.2017 09:03
A A A
Zdjęcie do artykułu W Grzmiącej spotkali się miłośnicy marki Renault [WIDEO, FOTO]
fot. Andrzej Żuprański

W minioną sobotę w Grzmiącej odbyło się spotkanie członków Renault Laguna Klubu Polska i Renault Klubu Zachodniopomorskie. Spotkanie odbyło się pod hasłem OGNISKO GRZMIĄCA 2017. Organizatorami byli Kinga i Andrzej Żuprańscy.

-W porozumieniu na forach internetowych ustaliliśmy, że spotkamy się około godziny 12.00 w sobotę na parkingu pod Urzędem Gminy w Grzmiącej –relacjonuje organizator. -Po przybyciu wszystkich 16 samochodów i wręczeniu uczestnikom zlotu małych upominków przekazanych przez Urząd Gminy w Grzmiącej, przejechaliśmy kolumną samochodów ulicami 1-Maja , Kolejową i Spółdzielczą pod Halę Sportową w Grzmiącej, gdzie na wyznaczonym miejscu odbyło się ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. -Spędziliśmy czas na wspólnych pogaduchach o swoich samochodach, wymianie doświadczeń, drobnych naprawach, pieczeniu kiełbasek, grillowaniu i wspólnej biesiadzie. Około godziny 15.00 dołączyły do nas jeszcze dwa auta. Pogoda dopisała, więc spotkanie trwało do późnego wieczora.

W spocie uczestniczyło 37 osób dorosłych i 18 dzieci. Uczestnicy przyjechali z różnych województw: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie i Lubuskie.

-Mogliśmy podziwiać kilka rodzynków takich jak Renault Laguna I z 1994 roku z 3-litrowym silnikiem V6 utrzymanym w stanie idealnym kolekcjonerskim, czy Renault Megane z grudnia 2016 roku, czyli praktycznie nowy samochód –mówi Andrzej Żuprański.

Organizatorzy zapewniają, że podobne spotkania będą organizowane w różnych częściach naszego kraju.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region