logo iszczecinek.pl

Polecamy Lodowisko może już na weekend Antoni Borys powołany do kadry Polski TIR zjechał z drogi i zaorał pole Rozmowa z wiceburmistrzem Maciejem Makselonem Wiadukt na Bugnie priorytetem drogowców Polecamy

W Białym Borze stanęła pierwsza publiczna stacja naprawy rowerów

26.10.2017 13:47
A A A
Zdjęcie do artykułu W Białym Borze stanęła pierwsza publiczna stacja naprawy rowerów
fot. www.bialybor.com.pl

Spadł łańcuch, obciera błotnik lub poluzowało się koło? A może w oponach jest za mało powietrza? Takie usterki rowerzystom zdarzają się codziennie. Czasami niewielka awaria uniemożliwia dalszą jazdę, a moglibyśmy ją usunąć dokręcając np. jedną śrubkę. Jak to zrobić gdy nie mamy przy sobie narzędzi? Takie usterki teraz można szybko i sprawnie usunąć przy samoobsługowej stacji naprawy rowerów jaka stanęła przed Urzędem Miejskim w Białym Borze.

Stacja została zamontowana w ramach zadania pt. "Rowerowy Biały Bór - pochwal się swoją ulubioną trasą rowerową", którego realizatorem było Stowarzyszenie "Gmina z Pomysłem". W Białym Borze powstała pierwsza, publiczna stacja naprawy rowerów. Niewielki, ale bardzo praktyczny stojak z narzędziami z pewnością posłuży mieszkańcom gminy Biały Bór jak i turystom odwiedzającym nasz region. W skład zestawu wchodzą m.in. łyżki do ściągania opon, klucze, wkrętaki, imbusy oraz pompka.

Stacja została sfinansowana ze środków zewnętrznych - mikrodotacja została udzielona przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.w Koszalinie ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu Społecznik.

iszczecinek.pl / MiG Biały Bór

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region