logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Ukradł 9 poroży. Teraz odpowie za to przed sądem

15.03.2019 08:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Ukradł 9 poroży. Teraz odpowie za to przed sądem
fot. RDLP w Białymstoku

Policjanci z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie zatrzymali sprawcę kradzieży poroży jelenia, które właściciel wycenił na kwotę 1000 zł. Choć mężczyzna zdążył już pozbyć się łupu, przyznał się przed mundurowymi do zarzucanego mu czynu, a o jego losach zadecyduje teraz sąd.

-Borneńscy funkcjonariusze pracujący nad sprawą kradzieży, która miała miejsce w nocy z 18 na 19 lutego br. dotarli na podstawie własnych ustaleń do 29–letniego sprawcy kradzieży. Jak się okazało mężczyzna kilka dni wcześniej widział u swojego sąsiada w pomieszczeniu gospodarczym poroża jeleni. Z uwagi na trudną sytuację finansową i chęć szybkiego wzbogacenia się, mieszkaniec gminy Borne Sulinowo wykorzystał fakt, że budynek gospodarczy nie jest w żaden sposób zabezpieczony i w nocy dokonał kradzieży 9 sztuk poroży jelenia. Właściciel o fakcie poinformował Policję a straty wycenił na kwotę 1000 zł.

-mł. asp. Anna Matys, KPP Szczecinek

Sprawca kradzieży został zatrzymany przez mundurowych i przedstawiono mu zarzut kradzieży za co grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 
Zgubione / znalezione w Szczecinku i regionie
Grupa Publiczna · 226 członków
Dołącz do grupy
Aby ułatwić Wam znalezienie zguby lub znaleźć właściciela, założyliśmy poświęconą temu grupę. Możecie tutaj sami, w łatwy sposób wstawiać informacje i...
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region