logo iszczecinek.pl

Polecamy Powiat dołoży do remontu wieży kościoła Mariackiego Porozumienie Samorządowe Szczecinek - Briefing w centrum miasta Briefing prasowy PiS w Zamku Mieszkańcy są naprawdę wkurzeni. Kto to zrobił? Polecamy

Trenerzy z Anglii w Barwicach

29.09.2017 14:37
A A A
Zdjęcie do artykułu Trenerzy z Anglii w Barwicach
fot. Błonie Barwice

W dniach 21-24 września klub sportowy Błonie miał przyjemność gościć w Barwicach trenerów z Anglii Damiana Wróbla oraz Stevena Pottsa. 

Goście spotkali się w Urzędzie Miejskim w Barwicach, a także po raz kolejny w Dworze Pomorskim w Luboradzy z Zastępcą Burmistrza Barwic Piotrem Sadurą oraz prezesem klubu Grzegorzem Tomaszewiczem, gdzie przedstawiony został program współpracy i rozwoju klubu. Od czwartku trenerzy prowadzili również we wszystkich grupach młodzieżowych treningi pokazowe, które dały obraz szkolenia w Barwicach, a także poziom wyszkolenia kadry trenerskiej. Kolejnym etapem w najbliższym czasie będą spotkania z trenerami i wypracowanie spójnego systemu szkolenia bazując na wzorcu angielskim.

W połowie października grupa z Barwic wraz z trenerami poleci do Manchesteru, żeby zobaczyć jak trenują w jednej z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie - Akademii Manchester City. W tym czasie w ramach nagrody ufundowanej przez firmę GLOBPOL Managment Ltd. na testy poleci również Dawid Radziński z Akademii Piłkarskiej Reissa ze Szczecinka oraz gościnnie zawodnik Błoni Barwice Ksawery Zegar.

Mamy nadzieję, że współpraca ta przyczyni się do rozwoju klubu Błonie Barwice zarówno pod kątem szkoleniowym jak i organizacyjnym, a młodzież w nim trenująca będzie miała dobre podstawy i możliwości do rozwinięcia kariery sportowej.

Wizyta trenerów była możliwa dzięki sponsorom: GLOBPOL Managment Ltd., Warsztat samochodowy Łukasz Markuszewski, Pizzeria Marco, Aga-Toma Agnieszka Tomaszewicz.

Błonie Barwice

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region