logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Ta działka to unikalna oferta!

20.09.2018 21:55
A A A
Zdjęcie do artykułu Ta działka to unikalna oferta!
fot. MATERIAŁ PARTNERA

Przedstawiamy Wam wyjątkową ofertę sprzedaży działki w miejscowości Dziki, tuż nad samym Jeziorem Dzicze.

To co wyróżnia tę działkę na tle innych ofert to przede wszystkim  340 m linii brzegowej jeziora i przepiękny widok na jezioro i okolicę. Powierzchnia działki 2,48 ha daje nam ogromne możliwości zagospodarowania, a przeznaczenie terenu pozwala nam na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z usługami. Działka położona jest tuż przy drodze asfaltowej prowadzącej do miejscowości Dziki, a w jej sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna. Sama miejscowość położona jest pomiędzy dwoma jeziorami: Dzicze i Płytnica co czyni ją bardzo atrakcyjną pod względem turystycznym i wypoczynkowym. To wyjątkowe miejsce idealnie nadaję się pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego, prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego, stadninę koni lub usługi turystyki.

Takie oferty to już rzadkość, dlatego jeśli jesteś zainteresowany zakupem tej działki, masz dodatkowe pytania lub chcesz zobaczyć działkę w terenie skontaktuj się z naszym doradcą Grzegorzem Krajewskim tel. 734 108 442.

Więcej informacji na temat tej oferty dostępnych jest na naszej stronie internetowej https://bit.ly/2xok9GS

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region