logo iszczecinek.pl

Polecamy Ekspresówka S11 Bobolice-Szczecinek coraz bliżej Wiosna tuż-tuż. Wylądował pierwszy bocian Kiedy poznamy kandydata prawicy na burmistrza Szczecinka? Oferta pracy dla kierowców kat. C + E Polecamy

Skauci z Manchesteru City w Barwicach

16.07.2017 10:07
A A A
Zdjęcie do artykułu Skauci z Manchesteru City w Barwicach
fot. Grzegorz Tomaszewicz

W czwartek w Urzędzie Miejskim w Barwicach odbyło się spotkanie władz gminy, zarządu klubu Błonie Barwice z gośćmi przebywającymi na obozie bramkarskim w Barwicach: trenerem Siergiejem Szypowskim - właścicielem Szkółki bramkarskiej "GOALKEEPER" Sergey Shipovskiy, trenerem Stevenem Pottsem z Manchesteru City oraz skautem klubu Manchester City oraz przedstawicielami firmy menagerskiej: Damianem Wróblem oraz Pawłem Gładyszem.

Rozmawiano m.in. o współpracy z klubem Błonie Barwice, możliwościach jego rozwoju, rozbudowy infrastruktury sportowej na stadionie w celu jeszcze lepszego wykorzystania obiektu. Goście bardzo dobrze wypowiadali się na temat warunków panujących na stadionie a także bardzo dobrej bazy lokalowej w Dworze Pomorskim w Luboradzy.

Na koniec goście z rąk Zastępcy Burmistrza Barwic Piotra Sadury oraz prezesa klubu Błonie Barwice otrzymali upominki upamiętniające spotkanie. Włodarze natomiast na dalszą, dobrą współpracę koszulki z logo szkółki.

Grzegorz Tomaszewicz

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region