logo iszczecinek.pl

Polecamy Niebezpieczna latarnia przy dworcu autobusowym SCS stworzył własne miejsce klubowe Pożar domu w Starowicach. Cały spłonął [WIDEO] Przy ul. Polnej powstanie blok z mieszkaniami chronionymi i wspomaganymi Polecamy

Są środki na zakup doposażenia dla wszystkich Jednostek OSP z terenu gminy Biały Bór

27.07.2018 22:21
A A A
Zdjęcie do artykułu Są środki na zakup doposażenia dla wszystkich Jednostek OSP z terenu gminy Biały Bór
fot. iszczecinek.pl

Burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski podpisał umowy na zakup sprzętu dla wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Biały Bór. W ramach programu realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości gmina pozyskała środki w wysokosci 35 415, 27 złotych.

Umowy o dofinansowanie zostały podisane 25 lipca br. w Szczecinie. Departament Spraw Rodzinnych i Nieletnich Ministerstwa Sprawiedliwości reprezentował dyrektor Mikołaj Pawlak.W ramach programu realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości gmina Biały Bór pozyskała 35 415, 27 złotych przy wkładzie własnym -  tylko 357,73 złotych.

Środki te zostaną wykorzystane na doposażenie jednostek OSP: w Białym Borze, Sępolnie Wielkim, Grabowie i Drzonowie.

Ochotnicza Straż Pożarna w Białym Borze zostanie wyposażona w torbę R1 wraz z wyposażeniem oraz przenośny zestaw oświetleniowy. Do OSP w Sępolnie Wielkim (nowa jednostka w KSRG) trafi torba R1 wraz z wyposażeniem, nosze typu deska, szyny typu Kramera, agregat prądotwórczy i przenośny zestaw oświetleniowy. Ochotnicza Straż Pożarna w Drzonowie wzbogaci się o torba R1 wraz z wyposażeniem i nosze typu deska podobnie jak OSP w Grabowie.

Gmina Biały Bór

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region