logo iszczecinek.pl

Dołącz do nas!

Lub

zapomniałeś hasła?

Nic nie szkodzi, podaj nam swój adres email a wyślemy Ci nowe

Wtorek, 3 marca 2015
imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława

Polecamy Nietypowa kradzież w gminie Szczecinek. Skradziono 3000 cegieł Rzecznik Urzędu Miasta o nowych dowodach osobistych Polecamy

Ruszyła rekrutacja do McDonald’s. Otwarcie pod koniec roku

Awatar użytkownika I ZS

I ZS 25.09.2013 14:20

A A A
Zdjęcie do artykułu Ruszyła rekrutacja do McDonald’s. Otwarcie pod koniec roku
fot. McDonald's

Ruszyła rekrutacja do restauracji McDonald’s jaka już niedługo zostanie otwarta w Szczecinku. Na początek McDonald’s poszukuje 5 menadżerów w szkoleniu. Docelowo pracę w nowej restauracji znajdzie około 50 osób.

Od przyszłego menadżera wymagane jest wykształcenie średnie, preferowane wyższe. Musi być to również osoba pełnoletnia. -Pracodawca zapewnia przeszkolenie, które przeprowadzone będzie w jednej z restauracji w Koszalinie lub Chojnicach –informuje Ernest Kaciupa, konsultant operacyjny.

Pierwsze rozmowy z kandydatami oraz prezentacja stanowiska odbędą się w połowie października w Szczecinku. Żeby dostać się na takie rozmowy wystarczy wysłać CV oraz list motywacyjny na adres ernest.kaciupa@pl.mcd.com lub pocztą zwykłą na adres: BAKS Alina Borucka, Restauracje McDonald’s, ul. Szczecińska 36i, 76-200 Słupsk. Pracodawca zorganizuje spotkanie informacyjne. O terminie i miejscu spotkania zostaną powiadomione osoby, które prześlą swoje dokumenty aplikacyjne.

Otwarcie restauracji przewidywane jest na koniec grudnia lub początek stycznia przyszłego roku.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region