logo iszczecinek.pl

Polecamy W czasie jazdy zapaliło się auto. Kierowca uciekł! Wodna niespodzianka od Mureny Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

Posprzątali po sezonie rzekę Piławę

11.10.2017 08:42
A A A
Zdjęcie do artykułu Posprzątali po sezonie rzekę Piławę
fot. Towarzystwo Przyjaciół Piławy

Towarzystwo Przyjaciół Pilawy zabrało się za sprzątanie rzeki Piławy. Rzekę sprzątano zarówno z brzegu jak i z kajaków na odcinku od jeziora Pile do Szwecji. W akcji udział wzięło ok 50 osób, członków Towarzystwa Przyjaciół Piławy jak również miłośników rzeki i czynnego wypoczynku.

Akcja sprzątania zakończyła się wspólnym ogniskiem na polu biwakowym na Zalewie Nadarzyckim. Była oczywiście pyszna grochówka i pieczone kiełbaski. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w sprzątaniu rzeki oraz przyczynili się do sprawnego jej przeprowadzenia.

Szczególne podziękowania należą się firmom, które użyczyły kajaków tj. Pani Bogusławie Barskiej oraz Piotrowi Petrowicz a także Pani Basi i Halince za przygotowanie pysznej grochówki.

Zdjęcia przedstawiają grupę, która sprzątała rzekę z kajaków oraz część śmieci, która została zebrana z brzegów oraz wyciągnięta z rzeki.

Zarząd TPP

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region