logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Pojadą rowerami z Barwic do Malente. Przygotowania trwają

02.04.2018 10:16
A A A
Zdjęcie do artykułu Pojadą rowerami z Barwic do Malente. Przygotowania trwają
fot. Piotr Sadura

Przygotowania do wyprawy rowerowej organizowanej w ramach obchodów XX-lecia partnerstwa pomiędzy Gminą Barwice i Malente trwają pełną parą. W dniach 25-29 czerwca siedmioosobowa grupa rowerowa złożona z przedstawicieli obu gmin uczci jubileusz partnerstwa rajdem rowerowym na trasie Barwice – Malente.

Do pokonania będzie 610 km trasy rowerowej. W dniach 16-18 marca delegacja z Barwic uczestniczyła w spotkaniu roboczym w Malente. Na spotkaniu omawiano przebieg trasy, zakwaterowanie oraz techniczne aspekty całej wyprawy. Wszyscy członkowie wyprawy przygotowują się do pokonania trasy. Jeden z uczestników rajdu - Reiner Coen, trenuje na przepięknej wyspie Majorce, reklamując przy okazji wszystkim mieszkańcom i turystom gminę Barwice.

Trzymamy kciuki za wszystkich rowerzystów biorących udział w rajdzie.

Piotr Sadura

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region