logo iszczecinek.pl

Polecamy KLER - marketingowy majstersztyk Wybory samorządowe 2018: Jak oddać głos? [wideo] Wyjechał busem pod Audi "Gaudeamus Igitur" w Krono Design Center Trwa cisza wyborcza. Komentarze na portalu iszczecinek.pl wyłączone Polecamy

„Opowieść wigilijna” w szkole w Łubowie

19.12.2017 09:19
A A A
Zdjęcie do artykułu „Opowieść wigilijna” w szkole w Łubowie
fot. Magdalena Haas

Uczniowie klasy II gimnazjum Szkoły Podstawowej w Łubowie wystawili spektakl „Opowieść wigilijna” na podstawie książki Karola Dickensa. Przedstawienie powstało w ramach innowacji pedagogicznej „Język polski jak w teatrze” prowadzonej przez nauczycielkę języka polskiego Annę Kukułę.

Inscenizację uświetniły kolędy i pastorałki w wykonaniu chóru uczennic z łubowskiej szkoły prowadzonego przez p. Anettę Chołody. Nauczyciele zaangażowani w przygotowanie spektaklu to także p. Anna Smolucha i wychowawca klasy II gimnazjum p. Marcin Haas.

W miniony piątek odbyły się dwa przedstawienia w Łubowie - jedno dla uczniów szkoły, drugie dla mieszkańców Łubowa i okolic, połączone z kiermaszem bożonarodzeniowym zorganizowany przez Radę Rodziców. Oba spektakle spotkały się z ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region