logo iszczecinek.pl

Polecamy 40-centymetrowe dziury na parkingu Działacze Terry wręczyli ministrowi środowiska pismo. Co w nim było? Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

"Na podwójnym gazie" wjechał w barierkę [WIDEO]

30.07.2017 14:46
A A A
Zdjęcie do artykułu "Na podwójnym gazie" wjechał w barierkę [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Dwóch mężczyzn jechało Oplem Corsą, który w niedzielny ranek zatrzymał się na przydrożnej barierce. Do zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego w Barwicach. Szybko się okazało, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu.

Mężczyźni, którzy wjechali w barierkę, próbowali po kolizji odjechać z miejsca. Jednak świadek zdarzenia, który zatrzymał się, aby pomóc poszkodowanym, widząc nietrzeźwego kierowcę wyrwał mu kluczyki i powiadomił policję.

Okazało się, że kierujący pojazdem nie jest jego właścicielem. Ten siedział na miejscu pasażera, a dając koledze prowadzić nie zdawał sobie sprawy, że jest on nietrzeźwy. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. Najprawdopodobniej finał będzie miał miejsce w sądzie.

To już kolejny przypadek w ostatnich dniach, w którym zagrożenie na drodze spowodowane jest przez pijanego kierowcę. Jest to już prawdziwa plaga na szczecineckich drogach.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region