logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Kultowa audycja „Lato z radiem” zagości w Bornem Sulinowie

27.06.2018 07:42
A A A
Zdjęcie do artykułu Kultowa audycja „Lato z radiem” zagości w Bornem Sulinowie
fot. Organizator

Kultowa audycja radiowej „Jedynki” - „Lato z Radiem”  zagości jeszcze w te wakacje na naszym terenie. Dokładnie będzie to Borne Sulinowo, które znalazło się na mapie dziennikarzy radiowych, którzy wskazali ponad 60 najciekawszych miejsc w naszym kraju.

-W tym roku letnia akcja będzie miała odświeżoną formułę. Od poniedziałku do soboty będziemy jeździć po całej Polsce, odwiedzając 63 miejscowości i nadając audycję z plenerowego, mobilnego studia. W "Lecie z Radiem" będziemy przybliżać tradycje, historię i atrakcje turystyczne najróżniejszych regionów kraju. W ten sposób wracamy do tradycji "Lata z Radiem", bo zaczęło się ono jako program turystyczny, krajoznawczy - mówi Robert Kilen, dziennikarz Polskiego Radia.

Borne Sulinowo - odkrywamy historie miejsc, których przez kilkadziesiąt lat nie było na mapach Polski –można przeczytać na stronach „Jedynki”.

Dziennikarze „Lata z Radiem” pojawią się w Bornem Sulinowie z wozem satelitarnym, lokując tam swoje studio plenerowe z radiowymi atrakcjami. Dokładny termin podany będzie w późniejszym terminie. Niewykluczone, że radiowa „Jedynka” pojawi się podczas zlotu pojazdów militarnych.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region