logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Kolizja, spalony skuter i pomoc bobrowi. Strażacy z Białego Boru mieli sporo pracy

01.04.2017 16:35
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolizja, spalony skuter i pomoc bobrowi. Strażacy z Białego Boru mieli sporo pracy
fot. OSP Biały Bór

Pracowicie zaczął się weekend strażakom z OSP Biały Bór. W piątek dwukrotnie wyjeżdżali do zdarzeń, jakie miały miejsce na terenie Białego Boru. Wcześniej pomagali bobrowi.

W piątek po godzinie 10:00 strażacy zostali wezwani do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulicy Dworcowej (DK-25) z ulicą Armii Czerwonej. Doszło tam do kolizji dwóch samochodów. Wieczorem interwencja dotyczyła pożaru skutera.

-Zostaliśmy zadysponowani do pożaru skutera na ul. Dworcowej 12. Nasze działania polegały na podaniu jednej linii gaśniczej na palący skuter i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - informują strażacy. Niestety pomimo szybkiej interwencji skuter doszczętnie spłonął. 

Natomiast w środę, strażacy podjęli nietypową interwencję, która polegała na pomocy służbom komunalnym wydostać bobra, który wpadł do oczka wodnego i nie mógł samodzielnie z niego wyjść.Po wyciągnięciu z oczka bóbr odzyskał wolność.

fot. OSP Biały Bór

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region