logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Kolejny pirat drogowy stracił prawko

22.03.2018 14:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Kolejny pirat drogowy stracił prawko
fot. iszczecinek.pl

Przekraczanie dopuszczalnej prędkości i niedostosowanie jej do warunków na drodze jest jedną z głównych przyczyn wypadków. Dlatego policjanci ze szczecineckiej drogówki sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierujący jadący ulicami miasta i powiatu. O obowiązujących przepisach zapomniał 43–letni kierowca osobowego mercedesa, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

-We wtorek funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku pełniąc służbę w Barwicach zauważyli jak kierujący osobowym mercedesem przekracza znacznie prędkość. Pomiar dokonany urządzeniem wskazał, że mieszkaniec Lublina pędził w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h. 43–latek pożegnał się z uprawnieniami na trzy miesiące, został ukarany mandatem karnym, a jego konto wzbogaciło się o punkty karne.

-informuje sierż. Ewa Zaglewska ze szczecineckiej policji

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Jadąc za szybko ryzykujemy życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Szczecinek
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region