logo iszczecinek.pl

Polecamy Nielegalny spirytus, tytoń, broń... grupa przestępcza rozbita [WIDEO] Rozpoczęła się budowa hotelu i wycinka drzew SAPiK lub organizacje pozarządowe z siedzibą na PKP? Są pomysły na „ożywienie” budynku dworca Polecamy

Gwiazdkowa niespodzianka w Barwicach

18.03.2017 09:47
A A A
Zdjęcie do artykułu Gwiazdkowa niespodzianka w Barwicach
fot. Grzegorz Tomaszewicz

16 marca w hali Zespołu Szkół w Barwicach odbyło się spotkanie zawodników, ich rodzeństwa, rodziców i sympatyków klubu Błonie Barwice z wolontariuszami gwiazdkowej niespodzianki ze Szczecinka.

Spotkanie otworzył prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz, następnie na scenie zaprezentował się szkolny zespół wokalno-instrumentalny School Stars. Dalsza część należała do gości. Prowadzący Paweł Piekarz szybko nawiązał kontakt z dziećmi i młodzieżą. Był wspólny śpiew, przedstawienie Klementynka i Paweł. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas. Na koniec każdy otrzymał niespodziankę - paczkę, którą przekazały rodziny z Niemiec i Stanów Zjednoczonych.

-Serdecznie dziękujemy za ten dar, miłe spotkanie i ciepłe słowa z serca płynące. Podziękowania należą się również rodzicom dzieci z klubu Błonie, które przygotowały poczęstunek dla gości –mówi prezes.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region