logo iszczecinek.pl

Polecamy O kulturze fizycznej i obiektach sportowych - Porozumienie Samorządowe Zbigniew Bogusław KOŁODZIEJCZAK. Głosując na mnie wybierasz bezpieczniejsze i lepsze jutro, dla siebie i swoich bliskich Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

GODZIMIERZ. Była kotłownia, będzie świetlica

27.11.2017 13:44
A A A
Zdjęcie do artykułu GODZIMIERZ. Była kotłownia, będzie świetlica
fot. Kamila Cieślińska

W Godzimierzu, w małej podszczecineckiej miejscowości, zakończył się II etap prac przy przebudowie pomieszczeń po byłej kotłowni. W ramach zadania w obiekcie wymieniono 19 okien, 3 pary drzwi oraz wykonano docieplenie całej elewacji budynku. Wartość wykonanych prac wyniosła ponad 70 tys. zł.

W ramach I etapu, już w grudniu ubiegłego roku wykonano nowe pokrycie dachowe na wspomnianym obiekcie. Teraz trwają przygotowania do III etapu, w ramach którego planuje się wykonanie prac wewnątrz budynku m.in. z zakresu branży instalacji sanitarnej, elektrycznej oraz ogólnobudowlanej. Oddanie całego budynku do użytkowania przez lokalną społeczność planowane jest na 2018r.

Na realizację projektu Gmina Szczecinek pozyskała dofinansowanie w ramach ogłoszonego naboru wniosków przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM na poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie tematycznym "Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej".

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region