logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci przyprowadziły rodziców do szkoły Ciężarówka z żywnością zawisła na skarpie Jerzy Hardie-Douglas: Starosta postanowił dalej rządzić w starostwie z PiSem Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Gmina Szczecinek. Podsumowanie spotkania z organizacjami pozarządowymi

22.11.2017 14:16
A A A
Zdjęcie do artykułu Gmina Szczecinek. Podsumowanie spotkania z organizacjami pozarządowymi
fot. Gmina Szczecinek

W miniony poniedziałek, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Szczecinek jak co roku, odbyło się spotkanie profesjonalizujące, dotyczące współpracy z organizacjami pozarządowymi. W konsultacjach społecznych udział wzięli przedstawiciele NGO.

Spotkanie zaingurowała zastępca Wójta Gminy Szczecinek Edyta Wieleba - Matyśniak, prezentując "Program współpracy Gminy Szczecinek z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018"

W kolejnej części konsultacji społecznych, Dyrektor Biura LGD "Pojezierze Razem" pan Dariusz Siubdzia przedstawił aktualne nabory prowadzone przez Lokalną Grupę Działania "Pojezierze Razem".

Informacje dotyczące Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecineckiego, źródła finansowania przedsięwzięć społecznych realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne przedstawione przez Fundację Nauka dla Środowiska zaprezentował pan Arkadiusz Borysiewicz. Na spotkaniu P. Borysiewicz przedstawił także 11 zasad dobrego przygotowania wniosku. W podsumowaniu konsultacji, organizacje mogły przekazać swoje opinie, pomysły oraz inspiracje.

Gmina Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region