logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Finał „Lata w Teatrze 2018” za nami!

23.07.2018 09:10
A A A
Zdjęcie do artykułu Finał „Lata w Teatrze 2018” za nami!
fot. Daniel Graszka

I znowu dwa tygodnie przeminęły z prędkością światła. Projekt Instytutu Teatralnego pozwolił 45 uczestnikom w wieku 7-14 lat na 13 dni przenieść się w świat animacji poklatkowej, słuchowiska, tańca i fotografii. Rotacyjny charakter pracy dał możliwość spróbować swoich sił w każdej z dziedzin tegorocznej edycji. Efekt dwutygodniowych prac z instruktorami mogliśmy oglądać podczas dwóch pokazów finałowych – 20 i 21 lipca o godz. 21.21. Godzina nieprzypadkowa, bo tuż po zachodzie słońca. Frekwencja na widowni przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. I mimo początkowych problemów technicznych, zabawa była przednia!

Mocy uścisków, podziękowań i wzruszeń nie było końca. Aż żal, że to już koniec. No cóż, jest nadzieja, że możne uda się za rok, ponieważ Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zamierza aplikować o edycję LwT z plusem!

„Lato w Teatrze” jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i dofinansowanym przez Urząd Miejski w Bornem Sulinowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną.

fot. / inf. Daniel Graszka

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region