logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Dożynki Powiatowo-Gminne w tym roku w Grzmiącej

26.06.2018 11:17
A A A
Zdjęcie do artykułu Dożynki Powiatowo-Gminne w tym roku w Grzmiącej
fot. iszczecinek.pl

Starostwo Powiatowe w Szczecinku wspólnie z Urzędem Gminy Grzmiąca organizują, 22 września 2018 r., w Grzmiącej, Dożynki Powiatowo-Gminne połączone z wystawą rolniczo-ogrodniczo-gospodarczą oraz licznymi konkursami, wspólną zabawą, a także prezentacją: gmin i instytucji rolniczych.

Serdecznie zapraszamy firmy, indywidualnych producentów rolnych, ogrodników, pszczelarzy, instytucje pracujące na rzecz rolnictwa, rękodzielników, zainteresowanych prezentacją lub sprzedażą oraz właścicieli stoisk z zabawkami, kosmetykami itp. do udziału w tegorocznych uroczystościach (własne stoisko z ofertą, sprzedaż).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w tegorocznych Dożynkach Powiatowo-Gminnych prosimy o zgłaszanie deklaracji udziału do 20.07.2018 r. (formularz zgłoszeniowy i regulamin dla wystawców dostępny na stronie powiatu www. powiat.szczecinek.pl).

Wśród licznych konkursów przewidzianych podczas dożynek zwracamy uwagę na konkurs na „Najatrakcyjniejszy totem-witacz dożynkowy”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w nim (regulamin dostępny na stronie powiatu www. powiat.szczecinek.pl).

Warunki uczestnictwa oraz szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 94 37 292 53 lub mailem: [email protected]

Popularne tematy w dziale Region