logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Borneńscy policjanci zatrzymują kolejnego kierowcę pod wpływem narkotyków

25.02.2019 23:30
A A A
Zdjęcie do artykułu Borneńscy policjanci zatrzymują kolejnego kierowcę pod wpływem narkotyków
fot. iszczecinek.pl/ archiwum

Borneńscy policjanci zatrzymują kolejnego kierującego pojazdem pod wpływem narkotyków. Po raz kolejny okazuje się, że kierujący i pasażer finał nocnej jazdy kończą w policyjnym areszcie.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie pełniąc służbę na terenie gminy Borne Sulinowo zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mazda. Podczas kontroli posiadanych dokumentów przez kierującego i sprawdzenia statusu w policyjnych systemach, mundurowi przyjrzeli się również siedzącemu w pojeździe pasażerowi, który podczas kontroli zachowywał się bardzo nerwowo, a na pytania policjantów odpowiadał bardzo nieskładnie. W rezultacie u 22-letniego pasażera policjanci zabezpieczyli woreczek strunowy z suszem roślinnym. Po przebadaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Szczecinku zabezpieczona substancja okazała się marihuaną. Niewielkie ilości narkotyków mundurowi zabezpieczyli również u kierującego. Wykonany test na zawartość środków odurzających w organizmie kierującego wykazał obecność marihuany. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do szczecineckiej jednostki.

W poniedziałek mundurowi z samego rana rozpoczęli z podejrzewanymi czynności procesowe. 21–letniemu mężczyźnie za posiadanie środków odurzających i prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy. Pasażer natomiast odpowie za posiadanie środków odurzających.

KPP Szczecinek

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region