logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

BORNE SULINOWO. Uczą się przez zabawę z Fundacją BGK im. J.K. Steczkowskiego

05.02.2018 11:02
A A A
Zdjęcie do artykułu BORNE SULINOWO. Uczą się przez zabawę z Fundacją BGK im. J.K. Steczkowskiego
fot. Iwona Gajewska-Tranbowicz

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie rozpoczęła realizację projektu finansowanego ze środków Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. Jana Kantego Steczkowskiego. W ramach programu od poniedziałku do piątku, codziennie aż do 15 czerwca 2018 r. w siedzibie biblioteki prowadzone będą  zajęcia dla dzieci w wieku 4-9 lat mające na celu uczyć się i rozwijać przy okazji doskonałej zabawy.

Każdy dzień to innego rodzaju zajęcia. I tak: poniedziałki rozwijają zdolności manualne i plastyczne w Pracowni kreatywnej; wtorki odkrywają tajniki gotowania i serwowania pyszności w Ciasteczkowni; środy zapraszają do zabaw rytmiczno-muzycznych, a ponadto w ten dzień ćwiczy także nasza nowa sekcja cheerleaderek  w układach z szarfą i pomponami. Czwartki spędzamy pod znakiem angielskiej flagi na zajęciach Angielski na wesoło; piątek to dzień gier logicznych dla każdego. Panie instruktorki są bardzo kreatywne, więc każdy tydzień niesie ze sobą nowe wyzwania i atrakcje.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Wymagane są wcześniejsze zapisy, ponieważ ilość miejsc w grupach jest ograniczona. Do wyboru pojedyncze, a nawet wszystkie zajęcia.

Iwona Gajewska-Tranbowicz
Dyrektor MBP
w Bornem Sulinowie

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region