logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

BORNE SULINOWO. Naucz się prawidłowo chodzić z kijkami

18.08.2018 08:24
A A A
Zdjęcie do artykułu BORNE SULINOWO. Naucz się prawidłowo chodzić z kijkami
fot. sxc.hu

Chodzisz z kijkami nordic walkinG lub chcesz zacząć to robić? Teraz będziesz mógł robić to pod okiem instruktora. W Bornem Sulinowie, podobnie jak w kilku innych miejscowościach w województwie zachodniopomorskim, ruszają zajęcia w ramach Akademii Zdrowia Sanatander Consumer Banku.

Treningi nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku to unikatowe przedsięwzięcie – całkowicie bezpłatne, dobrowolne i otwarte dla wszystkich. W tym roku inicjatywa ta została objęta patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Nordic Walking na Receptę

Zajęcia w ramach Akademii Zdrowia Santandera to idealna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z kijkami. Uczestnicy podczas spotkań poznają prawidłową technikę marszu oraz dowiedzą się, jak należy dobierać sprzęt i ubiór do ćwiczeń. Wykwalifikowani instruktorzy wskażą i skorygują najczęściej popełniane błędy. Dzięki odpowiedniej metodzie nauczania techniki marszu zajęcia można dostosować do stopnia koordynacji i wydolności podopiecznych.

Treningi nordic walking odbywać się będą w borneńskim Centrum Kultury i Rekreacji w każdy czwartek o godzinie 18:00. Po przybyciu na miejsce uczestnicy powinni zgłosić się do organizatorów, by mogli stworzyć listę obecności. Chętni powinni być ubrani w strój sportowy i powinni posiadać własne kijki do nordic walking. Uczestnicy proszeni są o punktualne przybycie, gdyż po krótkiej rozgrzewce grupy ruszają w trasę.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region