logo iszczecinek.pl

Polecamy W czasie jazdy zapaliło się auto. Kierowca uciekł! Wodna niespodzianka od Mureny Wiadukt w remoncie. Utrudnienia w ruchu Poseł Lubczyk poparł Daniela Raka. Jakub Hardie-Douglas kandydatem do Sejmiku [WIDEO] Wielka ławka pojawiła się na środku ronda Piłsudskiego Polecamy

BORNE SULINOWO. Budują nową Biedronkę

04.10.2017 09:10
A A A
Zdjęcie do artykułu BORNE SULINOWO. Budują nową Biedronkę
fot. iszczecinek.pl

Jeszcze w tym roku w Bornem Sulinowie zostanie otwarty nowy sklep sieci Biedronka. Budowa dobiega już końca, a oficjalne otwarcie planowane jest na przełomie listopada i grudnia.

-Finalna data zależy od procesu formalnego związanego z uruchamianiem placówki oraz przebiegiem prac –informuje biuro prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.     

Nowy sklep Biedronka przy al. Niepodległości został zaprojektowany według najwyższych standardów obowiązujących obecnie w sieci. Będzie placówką nowoczesną, wyposażoną w szereg ekologicznych rozwiązań, jak m.in. oświetlenie LED, chłodziarki z wbudowanymi drzwiami o zwiększanej wydajność energetycznej czy nowe instalacje wentylacji i klimatyzacji.

-Obiekt będzie wyróżniał się także nowoczesnym wzornictwem – dużą przeszkloną witryną w strefie wejściowej oraz atrakcyjną, stonowaną kolorystyką charakterystyczną dla zmodernizowanych placówek sieci Biedronka –podaje biuro prasowe.

Całkowita powierzchnia sali sprzedaży sklepu będzie wynosiła 730 m2. Klienci będą mieli również do dyspozycji 45 miejsc postojowych na parkingu przy sklepie.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region