logo iszczecinek.pl

Polecamy Za nami XIV Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych [WIDEO] Z Holandii do Szczecinka na dwóch kółkach HISTORIA. Mord sowiecki na leśnikach w turowskiej leśniczówce - 23.11.1946 roku [WIDEO] Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

BARWICE. Piknik rodzinny na zakończenie sezonu piłkarskiego

21.06.2017 14:12
A A A
Zdjęcie do artykułu BARWICE. Piknik rodzinny na zakończenie sezonu piłkarskiego
fot. Grzegorz Tomaszewicz

W minioną niedzielę, na Stadionie Miejskim w Barwicach odbył się Piknik Rodzinny, który był również zakończeniem sezonu piłkarskiego 2016/2017 grup młodzieżowych klubu Błonie Barwice. Licznie zgromadzeni zawodnicy wraz z rodzicami, dziadkami aktywnie spędzili czas biorąc udział w grach, zabawach oraz konkurencjach rodzinnych.

Piknik otworzył i podsumował sezon piłkarski prezes klubu Grzegorz Tomaszewicz, po czym pałeczkę przejęli spiker Krystian Czaplicki oraz trenerzy, którzy przeprowadzili rozgrzewkę oraz gry i zabawy ożywiające. Prawdziwym hitem okazały się Bumper Balls, czyli półtora metrowej średnicy, wypełnione powietrzem kule. Gra zbliżona do piłki nożnej z jednym małym wyjątkiem - nie obowiązywały faule. Zabawa była naprawdę przednia zarówno dla grających jak i oglądających, dla młodszych jak i dla dorosłych. Równolegle trwały mecze piłki nożnej pomiędzy drużynami młodzieżowymi oraz rodzicami i trenerami, a także gry i zabawy rodzinne, które przyniosły wiele uśmiechu na twarzach. Rodzice pokazali, że też potrafią się świetnie bawić. Cały czas można było malować twarze i tu dziewczęta były w swoim żywiole . Swój pokaz tańca miały OKiT-ki, które na co dzień ćwiczą pod okiem Justyny Krzyżanowskiej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zawody strzeleckie. Udział wzięło bisko 100 osób w dwóch kategoriach, którzy strzelali pod okiem Andrzeja Zielonego. Pod wiatą przygotowany został poczęstunek. Rodzice upiekli ciasta, serwowana była kawa, herbata oraz kiełbaski z grilla. Niewątpliwe wielką atrakcją pikniku była obecność Chucka Norrisa, a konkretnie jego wierne odwzorowanie, czyli sobowtór Marcin Olpiński. Wygląd oraz ubiór sprawiły, że wszyscy chętnie się fotografowali. Byli i tacy, który próbowali słynnego uderzenia z półobrotu oraz robili szpagaty. Nie zabrakło również słynnych dowcipów o Chucku Norrisie. Na koniec gość wręczał w poszczególnych konkurencjach nagrody.

Podziękowania należą się zarządowi oraz trenerom klubu Błonie Barwice za przygotowanie i przeprowadzenie pikniku, spikerowi Krystianowi Czaplickiemu, niezastąpionemu przy grillu Andrzejowi Chojnackiemu, Natalii Ryś i Mateuszowi Sierockiemu z Ochotniczej Grupy Ratowniczej TADMED, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników, Justynie Krzyżanowskiej i grupie tańczących OKiT-ek, Andrzejowi Zielonemu za sprawne przeprowadzenie zawodów strzeleckich, Renacie Trembowelskiej – pełnomocnikowi ds. rozwiązywania problemów alkoholowych oraz wszystkim tym, którzy upiekli przepyszne ciasta i wzięli aktywny udział w pikniku.

Organizatorem był klub sportowy Błonie Barwice, a zadanie dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku w ramach projektu: „Rusz rodzica z kanapy” oraz Urząd Miejski w Barwicach w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

mat. pras.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Region